Naše odchovy

Pokusy o chovatelské úspěchy můžete sledovat v sekci PLÁNOVANÉ VRHY.

 

V r h  A

Dne 28. května 2010 porodila Tereza z Výsluní mláďata, jejichž otcem je Galileo z Bonity.

Dvoudenní miminko, na jehož zádíčkách je dobře patrný klínek - znak teddy. Vyklubala se z něj samička Arwenka, která zůstává doma.

 Její fotoalbum ve třech týdnech:

 https://www.kralici.cz/alba.asp?a=16233

 Miminka byla původně celkem tři. Bohužel, přesto, že se v prvních hodinách jednalo o nadějný vrh, dvě mláďata postupně do druhého dne uhynula, ačkoli měla matka snahu o ně ve zbudovaném hnízdě pečovat. Selhaly i pokusy o přiložení: tato mláďata neprojevila sací reflex. Velikost mláďat byla standardní, přeživší (nikoli největší) bylo od počátku aktivní.

 

V r h  B

Dne 24. 9. 2010 porodila Cindy z Chs Týnaja (tato stanice má rovněž certifikát vydaný klubem) šest miminek, jejichž otcem je Galileo z Teddy Bonity. Miminek přežilo pět, jedno uhynulo pár hodin po porodu.

pětidenní, na zádech všech dobře viditelné klínky - znak teddy králíčků:

 V r h  C

Dne 14. 10. 2010 porodila Debie z Fleury šest miminek, jejichž otcem je Galileo z Teddy Bonity. Miminek přežilo pět, jedno uhynulo pár hodin po porodu

V r h  D

Dne 28. 10. 2010 porodila Odrey z Teddy z Perly čtyři miminka, jejichž otcem je Hugo z CHS Teddy-hobby (tato stanice má rovněž certifikát klubu, Hugo je synem oceného Quakera).

V r h  E

Dne 1. 11. 2010 porodila Charmed z Drinopolu (dříve Cherinka, s tímto jménem zvítězila jako nejhezčí samice a nejhezčí jedinec výstavy ve Slaném) tři miminka, jejichž otcem je Galileo z Bonity.

V r h F

Dne 3. 12. 2010 porodila Abracadabra z CHS Teddy z Campanelly (dcera Terezy z Výsluní) tři mimnka, jejichž otcem je Galileo z Bonity

V r h  G

Dne 19. 12. 2010 porodila Cher z Drinopolu (sestra oceněné samice Charmed) mláďata, jejichž otcem je Galileo z Bonity